Hakkımızda

Özel İngiliz Kültür Ataşehir Exclusive , Yabancı Dil Eğitiminde Modern Bilimsel Yöntemler ve Bilişim teknolojileri kullanarak, elde ettiği köklü bilgi birikimini sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim hizmeti veren kurumdur.

 

Özel İngiliz Kültür Ataşehir Exclusive olarak Ataşehir’de ingilizce kursu arayışında olan herkes için Genel İngilizce,İş İngilizcesi, Sınav İngilizces,48 Günde İngilizce, Hızlandırılmış İngilizce, Mesleki İngilizce, Çocuk İngilizce Eğitimi, Tüm Diğer Diller,… ile ilgili hizmet vermekteyiz.

EĞİTİM KADROMUZ

Ataşehir ingilizce kursumuzda Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz öğretmenlerimizden oluşmaktadır.


Eğitmenlerimiz İngilizce öğretmenliği alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

VİZYONUMUZ

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz öğretmenlerimizden oluşmaktadır.

Ataşehirde bulunan ingilizce kursumuzda eğitmenlerimiz İngilizce öğretmenliği alanında edindikleri deneyimleri, bilimsel yöntemler ve teknolojik gelişmelerle bütünleştiren tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

MİSYONUMUZ

Özel İngiliz Kültür Ataşehir Exclusive ’ nın vizyonu, , alanında uzman ve deneyimli eğitim kadrosuyla, gelişen ve yenilenen teknolojiyi takip ederek, birçok farlı dil öğretim yöntemlerinden yararlanarak, öğrenci memnuniyeti yüksek, lider bir eğitim kurumu olarak devam etmektir.

Ataşehir’de eğitim veren bir ingilizce kursu olarak lokasyonumuz, kaliteli eğitmen ve öğrenci kadromuz ile yükselerek ilerlemek, doğru ingilizce eğitimi vermek temel hedefimizdir.

Paylaş:

Hemen TIKLA-ARA!
(0216) 470 01 71
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı